از دولت عشق
اگر تو دنیا فقط یک کتاب باشه که دلم بخواد همه بخونن و به همه ی آدما هدیه بدم همین کتابه! من ازش خیلی آرامش گرفتم...
" بدان که بزرگی و بزرگی تو از خداست...
امتحان نهایی دین، دینداری نیست؛ محبت است. در زندگی، به پس که می نگرید می بینید لحظه های خطیر، لحظه هایی که به راستی زندگی کرده اید، لحظه هایی هستند که با عشق و محبت دست به کاری زده اید.
هرچه بیشتر از عشق سخن گوییم، در آگاهی آدمی جایی ژرف تر می یابد. اگر در اندیشیدن به واژه های زیبا اصرار ورزیم و واژه هایی مهرآمیز بر زبان آوریم، یقین بدارید که تجربۀ آن عشق عظیم را که به وصف در نمی آید؛ عشق خدا را به عالم درون خود فرا می خوانیم.
به عشق توکل کنید که تنها عشق می تواند شما را از مشکلاتتان برون آورد. عشق را فرابخوانید تا به حل مسائل شما بنشیند. اگر به عشق اعتماد کنید، انجام دادن هیچ چیز برایتان دشوار نخواهد بود. اگر در هر موقعیتی، آگاهانه عشق را فرا خوانید و از عشق مدد بجویید؛ عشق برای زایش ثمرات نیکو، از راههای بیشمار و گوناگون کار می کند. وقتی به جای جنگیدن با راه زندگیتان، بر آن شوید که دریابید چگونه این راه را دوست بدارید؛ عشق اسرار کامیابی بخش خویش را بر شما فاش می نماید. با آغوش گشاده به پیشواز محبت بروید و در طول راه بگویید:
«من از دولت عشق زنده ام. من با قانون محبت زندگی می کنم. و محبت از هم اکنون فاتح و پیروز است.»
همین یک اندیشه می تواند در زندگیتان ظفرهای بیشمار به ارمغان آورد. "
به قلم فاطمه ...
 • ۰
 • موضوع : کتابخونه

  نظرات (۰)

  هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
  تجدید کد امنیتی